Kvalita od ZFD s.r.o.PÁLENICA BIJACOVCE

Od roku 2020 sa Vám snažíme poskytovať naše služby najvyššej kvality.

PESTOVATEĽSKÁ PÁLENICA

Technológiu pálenice tvorí tradičná ručne tepaná, celomedená jednokotlová súprava s trojetážovou destilačnou kolónou o objeme 300 l s priamym ohrevom.

Všetky medené povrchy sú vytvorené z 99,9% potravinárskej medi, ktorej katalytické vlastnosti zaručujú maximálne nároky na hygienu a kvalitu potravinárskej výroby. Súčasťou súpravy je deflegmátor a prídavný katalyzátor na pohlcovanie karcinogénnych látok. Táto technológia nám umožňuje získať vysokokvalitný, chutný a aromatický destilát.

Minimálne množstvo kvasu ma spracovanie v našej pálenici je 180L.

Rýchla, pohodlná a efektívna práca s kvasom

Destilačné súprava je opatrená predlohovou nádržou s dvojitým plášťom (duplikátor). Nádrž je vyhrievané odpadovým teplom z kondenzátora a kvas je následne do kotla nalievaný už predohriaty. Predhriatie kvasu výrazne ušetrení čas a skráti celkovú dobu procesu destilácie. Kvas je do duplikátorovej nádrže dopravovaný pomocou vákuového nasávania z kvasovne.

Robíme všetko pre vaše pohodlie a spokojnosť

Zákazníci môžu využiť oddychovú miestnosť, z ktorej pohodlia môžu sledovať proces destilácie alebo používať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K tomu všetkému na Vás čaká príjemný a profesionálny personál ochotný odpovedať na všetky Vaše otázky. Neváhajte a príďte sa presvedčiť sami!

https://www.zfd.sk/wp-content/uploads/2020/04/Logo_ZFD-1-1.jpg